Misją BidFinance

Aukcje jako standard na rynku obrotu wierzytelnościami

“Naszą misją jest sprawienie, by aukcje stały się standardem na rynku obrotu wierzytelnościami. Wierzymy, że to droga do zapewnienia transparentności i bezpieczeństwa dla wszystkich zainteresowanych kupnem i sprzedażą portfeli wierzytelności.”

Zenia Karastoyanov

CEO, BidFinance

Poznaj nasz zespół

Czytaj więcej

Żenia Karastyanov

Założyciel i CEO BidFinance

Czytaj więcej

Piotr Szaciłło

Country manager, Polska

Czytaj więcej

Andrzej Dubiec

Specjalista ds. Zarządzania Wierzytelnościami

Chcesz do nas
dołączyć?

Skontaktuj się z nami

i dowiedz się więcej.

Skontaktuj się z nami

Relacje inwestorskie

100% polskiego kapitału

BidFinance, zarejestrowana w Polsce jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jest zasilana wyłącznie polskim kapitałem. Spółka została założona przez founderów: Eugene Karastoyanov i Danila Tkaczenko oraz polską spółkę - venture builder: Digital Ocean Ventures.

Digital Ocean Ventures to startup studio specjalizujące się w rozwijaniu innowacyjnych projektów fintechowych od ich wczesnych etapów. Prowadzone jest przez Wojciecha Pysiewicza, Piotra Widackiego oraz Marcina Musiała - doświadczonych bankowców związanych z Alior Bankiem, BNP Paribas oraz Grupą Santander - wnoszących do BidFinance doświadczenie i wiedzę branżową.

W 2023 roku, podczas pierwszej rundy finansowania, BidFinance zyskało wsparcie od funduszu VC FundingBox Deep Tech Fund - działającego w ramach programu Starter we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju. FundingBox to dobrze rozpoznawalny na polskim i zagranicznym rynku fundusz inwestujący w spółki budujace rozwiązania deep tech.

Również w 2023 roku, do inwestorów dołączyła także grupa Aniołów Biznesu - w większości związanych od lat z polskim systemem finansowym.

Wierzymy, że taka grupa inwestorów świadczy o silnym zaufaniu i potencjale BidFinance na rynku oraz umocni jej pozycję jako bezpieczne i solidne rozwiązanie w pełni zgodnej z lokalnymi regulacjami.

Chcesz dołączyć do grupy inwestorów? Napisz: 1@bidfinance.pl

Nasi inwestorzy

Warszawski venture builder skupiający się na fintechach i e-commerce.

Fundusz Deep Tech finansujący europejskie firmy na wczesnym etapie rozwoju.

Paweł Zylm

Krzysztof Polak

Mariusz Bielaszewski

Dariusz Stolarek

Rafał Waszak

Meet us at industry events